5 הפעולות לעשייה מיידית בעסק שלך


כבר חודש וחצי טלטלה. העולם עובר מהפכה וכך גם העסקים, כל העסקים. מצב של חוסר ודאות עולמי. יכול להיות שהמצב תפס אותך בדיוק בנקודת זמן של הצלחה מטאורית, צמיחה היסטרית, או שאולי היית במסלול הבראה מנקודת שפל, אולי בדיוק השקת קורס חדש, מוצר או שירות חדש. אולי היומן שלך היה מלא, אולי ריק, אולי בדיוק היית בפגישה לשיתוף פעולה חדש ומגניב או שהיית בפגישה מבאסת בבנק. את יודעת מה, זה בכלל לא משנה באיזה מצב היית. כרגע רובנו בסוג של חוסר תזוזה מוחלט. מה שלא נחשוב או נעשה אנחנו כרגע לא יודעות מה יהיה, החזקים ישרדו, החלשים ייעלמו.

שנתחיל?

הפעולה הראשונה, הקשבה.

קודם כל הקשבה לעצמך, ללא ביקורת. מה את מרגישה, מה את מסוגלת לתת מעצמך עכשיו, האם יש תהליכים עסקיים שאת יכולה לקדם כרגע? היזכרי בימים הראשונים של פתיחת העסק, ההתרגשות, האמונה, העשייה. מה הכי בא לך?! לאחר מכן חשבי על הלקוחות שלך. נסי לרגע אחד לחשוב כלקוחה, מה היית הכי רוצה לקבל מימך עכשיו? איזה שירות או מוצר שאת מוכרת יכול לענות על צורך שצץ עכשיו, פתרונות, שירותים חדשים מותאמים לתקופה. זה הזמן לדייק את עצמך ואת השירות / מוצר שלך.


הפעולה השנייה, עשייה.

המציאות שינתה את פנייה, היינו בחודש מטורף, אי ודאות, דאגה, ומצבי רוח משתנים. התחלנו להתרגל למציאות החדשה ויש צורך להתאים את כל מחלקות העסק לעידן החדש. נהלי יומן עשייה, צרי לך עוגנים במהלך היום לעשייה עסקית, הקפידי על נוכחות עסקית ברשת ומחוצה לה. פרסמי, הגיבי בקבוצות, הצטרפי לנטוורקינג און ליין, שימרי על קשר עם קולגות.


הפעולה השלישית, נתינת ערך ולמידה עצמית.

את שני אלה אני כותבת כסעיף אחד. אני מאמינה שככל שתלמדי יותר כך תוכלי לתת יותר ערך ללקוחות שלך. כל תחום שהוא עיסוקך יכול לתת ערך, למשל, אם את תכשיטנית כתבי איך היצירה עוזרת להירגע מהלחץ. אם את גרפיקאית תני מס' טיפים איך ניתן לבלוט בהצפה הקיימת ברשתות החברתיות. ולעצמך, זה הזמן ללמוד את מה שחלמת.


הפעולה הרביעית, יצירתיות.

כל העולם משתנה, חיקרי מה משתנה בתחום שלך, בחרי 2/3 קולגות שמהם את מקבלת השראה, צרי מוצרים / שירותים חדשים, אל תפחדי לנסות. מכל דבר חדש את יכולה ללמוד. למשל, אם את קוסמטיקאית ולעולם לא הכנת מוצרים ממה שיש בבית, זה הזמן ללמוד וללמד. אם את מתעסקת בתחום הטיפולי, את יכולה לתת הנחיות איך להרגיע מתח על ידי לחיצות במקומות הנכונים, להעביר טיפולים און ליין, למרות ההתנגדות הראשונית, אל תוותרי לעצמך. אם אף פעם לא העלית סרטון, זה הזמן.

הפעולה החמישית, תכנית פעולה ליום שאחרי. לאחר שחקרת וניתחת את המצב החדש צרי לך תכנית מפורטת המכילה את כל מחלקות העסק, העשייה והשינויים. התחילי לפרק את הפרוייקטים החדשים למטרות ומשימות, כמה זמן נדרש לכל דבר, מחירים, מי המבצע, איזה מוצרים או שירותים את משיקה בעסק כדי לצאת לדרך, מה קודם למה ועוד. בתוך כל העשייה שמאחורי הקלעים צרי לך רגעים שבהם את נוכחת בקידמת הבמה, אל תעלמי ללקוחותייך, הם צריכים אותך גם עכשיו.

שלך, הילה ברהון, מלווה עסקית שרואה אותך.

50 צפיות

רוצה לגלות מה הן 10 היסודות לעסק מצליח?

להורדת המדריך מלאי את הפרטים והמדריך יישלח אלייך במייל

צרי קשר

052-3252450

hila.barhon@gmail.com
Israel

  • Instagram
  • YouTube
  • Facebook

כל הזכויות שמורות להילה ברהון